Facebook Youtube Linkedin
SCADA Security konference

12. - 13. října 2017
Hotel DAP, Praha

Vážená paní / Vážený pane,

přijměte pozvání účastnit se dvoudenní mezinárodní bezpečnostní konference SCADA Security, organizované ve dnech 12. - 13. října 2017 v hotelu DAP v Praze.

Konference je organizovaná jako regionální s účastí zemí V4+2 a je součástí mezinárodního projektu Future Forces Forum. Záměrem je vytvořit další komunikační platformu také pro odborníky v oblasti bezpečnosti průmyslových řídicích systémů.

Aktuální informace o konferenci naleznete v Newsletteru, nebo na internetových stránkách konference včetně aktualizovaného programu.

Přijďte si poslechnout obohacující přednášky, využijte možnosti osobně se setkat se zajímavými řečníky, členy přípravného výboru, se zástupci odborných garantů i managery z praxe. Registrovanými účastníky jsou zástupci:

Fortinet, CyberGym Europe, Kaspersky Lab, ABB, Flowmon, GreyCortex, Trend Micro, Paloalto Networks, Bohemia Market, Era-bhc, Corpus Solution, DataCom, ČVUT, VUT Brno, Univerzita obrany, Policejní akademie, VŠKE, Vienna University of Technology, AFCEA, ČTU, EU CybSec, NÚKIB, NAKIT, MPO, Ministerstvo dopravy, MPSV, Zväz elektrotechnického priemyslu, Svaz chemického průmyslu, Český institut manažerů informační bezpečnosti, ICT unie;


ČEZ Distribuce, E.ON ČR, E.ON Distribuce, Deloitte Security, ČEPS, Innogy, Unipetrol, Pražská plynárenská distribuce, Slovenská elektrizačná prenosová sústava, Linde Gas, IC Energo, MERO, NET4GAS, Naval Group, MND, MOL Česko, ČAPPO, Informační služby – energetika, Genisoft, Microrisc, DataSpring, Automotive Interiors, Develict, EY, QNI Control Systems a další.


Věříme, že konference a setkání přinese všem jeho účastníkům mnoho nových poznatků a cenných kontaktů, obchodních příležitostí i celkového profesního obohacení.


Na setkání s Vámi se těší organizátoři konference, její partneři, odborní garanti a vystupující hosté!

Team SCADA Security konference a FFF

PARTNERS & SPONSORS
PATRONAGE & SUPPORT
Facebook Linkedin Youtube

Progres Partners Advertising, s.r.o. - Opletalova 55, 110 00 Praha 1, Česká republika
www.future-forces-forum.org - [email protected]

Pokud nechcete dostávat e-maily podobného charakteru, Můžete se jedním kliknutím z odběru odhlásit..

© 2017 Progres Partners Advertising, s.r.o.. All rights reserved.