Zajistěte si účast na jediném obranném veletrhu pořádaném v České republice v roce 2022!

Využijte všechny možnosti platformy FUTURE FORCES FORUM zahrnující mezinárodní výstavu, start-up a live hacking zónu, konference a workshopy pro prezentaci Vašich produktů a služeb.

Připravte se na 3 dny plné setkávání obranné a bezpečnostní komunity - představitelů průmyslu, vládních institucí, mezinárodních organizací, výzkumných a vývojových center z celého světa.

 
 

Naplánujte svou účast včas


Zajistěte si nejlepší pozici a využijte PR podpory během celého roku

REZERVACE
VÝSTAVNÍ PLOCHY

Zviditelněte Vaši značku v dlouhodobé kampani. Využijte speciální služby a propagaci před i během akce.

NABÍDKA
PARTNERSTVÍ


 Potřebujete poradit?

POPTÁVKOVÝ
FORMULÁŘ

Uložte si termín a naplánujte Vaši účast s předstihem

REGISTRACE
NÁVŠTĚVNÍKŮ

 

Kontaktujte nás

Silvie Purmová

Silvie Purmová
[email protected]
+420 778 540 862

André Massoud

André Massoud
[email protected]
+420 277 010 667

Sledujte další průběžně pořádané akce v rámci FUTURE FORCES FORUM

Nejbližší program zaměřený na kybernetickou bezpečnost a související témata pořádá Česká pobočka AFCEA v září a říjnu 2021:

ESCS

Soutěž v kybernetické bezpečnosti pro mladé lidi ve věku 9 až 25 let. Soutěž je organizována jako jedna z aktivit Evropského měsíce kybernetické bezpečnosti v České republice.

ESCS

European Cyber Security Challenge je významná mezinárodní akce rozvíjející nadnárodní spolupráci v rámci vládní strategie The Country for the Future. Jedním z hlavních cílů je prezentovat Českou republiku inovativními nápady a zviditelnit ji v evropském prostoru.

ESCS

Rizika spojená s užitím umělé inteligence a jak jim předcházet. Konference spojuje téma umělé inteligence (AI) s tématem kybernetické bezpečnosti. Jak lze AI algoritmy zmást a jak tomu předcházet? Lze AI zneužít pro ovlivnění rozhodování lidí? Jaké kompetence potřebujeme, abychom udrželi AI pod naší kontrolou? Co na to mladí hackeři?

ESCS

Konference na témata: Stav kybernetické bezpečnosti v ČR, Trendy a moderní technologie v KB, Aktuální KB hrozby a jak se jim bránit.

ESCS

Odborná konference na téma „Ochrana obyvatelstva, současné hrozby a možné techniky vedení útoků na měkké cíle“, kterou pořádá Česká pobočka AFCEA a Komora podniků komerční bezpečnosti České republiky ve spolupráci s ČVUT.

 

Partneři

generální partner

generální partner výstavy

odborný partner

partneři

partneři pro vědu a výzkum

Pod záštitou a ve spolupráci s

Mediální partneři

www.future-forces-forum.orgwww.NATOexhibition.org[email protected].

Ctíme zásady ochrany osobních údajů dle platných zákonů a obecného nařízení EU o ochraně osobních údajů (GDPR). Vámi zadané osobní údaje budou zpracovány, uchovány a chráněny společností Progres Partners Advertising s.r.o. (PPA) dle těchto zásad a budou využívány výhradně pro emailovou komunikaci týkající se projektu FUTURE FORCES FORUM.

Pro odhlášení odběru klikněte na odhlásit.

Copyright © 2021 Progres Partners Adv., s.r.o. All rights reserved.