Pozvanka na konferenci
 
Budování státu: inovace nebo stagnace

Dovolujeme si Vás pozvat na konferenci 

BUDOVÁNÍ STÁTU: INOVACE, NEBO STAGNACE?

 

Konferenci pořádá Vysoká škola CEVRO ve spolupráci s Future Forces Forum, Asociací obranného a bezpečnostního průmyslu a Centrem transatlantických vztahů. 

 

18. ledna 2024 v 13:30 
Vysoká škola CEVRO, Jungmannova 28/17, Praha 1

 

 Inovace a rozvíjení nových schopností jsou klíčovým aspektem moderního světa. Inovační ekosystém, který podporuje tvorbu těchto schopností, se stává stále důležitějším předpokladem k praktickému zajištění konkurenceschopnosti států v národní i mezinárodní dimenzi.

 

Česká republika si nesmí nechat ujet vlak. Proto ve spolupráci s partnery přichází CEVRO s akcí zaměřenou na zdůraznění klíčové role inovací v ekonomice, podporu inovačního myšlení a jeho aplikace v praxi. Cílem konference je propojení odborníků, podnikatelů a zástupců státu za účelem diskuze o nejnovějších trendech a vývoji v oblastech technologie, vědy a byznysu. Konference dále nabídne možnost networkingu, kde účastníci mohou navázat nové kontakty a rozšířit své profesní sítě. Program zahrnuje tři panelové diskuse a inovační workshop.

 

Vysoká škola CEVRO také představí nový postgraduální studijní program MPA Inovační management.

 

Na konferenci vystoupí přední zástupci státního i soukromého sektoru. 

 

Vstup na konferenci je ZDARMA


Ctíme zásady ochrany osobních údajů dle platných zákonů a obecného nařízení EU o ochraně osobních údajů (GDPR). Vámi zadané osobní údaje budou zpracovány, uchovány a chráněny společností Future Advanced Technologies, z.ú. dle těchto zásad a budou využívány výhradně pro emailovou komunikaci týkající se projektu FUTURE FORCES FORUM.


Copyright (C) 2023 Future Advanced Technologies, z.ú.
All rights reserved.


Nechcete již nadále odebírat e-maily z oblasti inovací? To nás mrzí.

 Odhlásit se můžete zde.