Facebook Youtube Linkedin Instagram
Biometriecs Conference

17. - 19. 10. 2018 • PVA EXPO PRAHA

V říjnu v Praze vyvrcholí mezinárodní projekt Future Forces Forum. Rádi bychom Vás touto cestou informovali podrobněji o konferenci BIOMETRIE A KRYPTOGRAFIE, která je jeho součástí a která se bude věnovat aktuálním trendům v oblasti biometrických technologií, kryptografie, kybernetické bezpečnosti a rozvoji mezinárodní spolupráce. Společně s konferencí budou probíhat také expertní workshopy pod názvem SMART CYBER DEFENCE.

Cílem konference je nejen výměna zkušeností a informací o aktuálních trendech v oblasti biometrie a kryptografie, ale i široká diskuse nad budoucími výzvami a iniciativami v této oblasti, zejména s ohledem na elektronickou identitu osob a moderní informační a komunikační systémy nejen ve veřejné správě (e-government).

Tématické okruhy konference:

  • Aktuální trendy v oblasti biometrie
  • Elektronická indentita
  • Kryptografie
  • Kvantová kryptografie
  • Moderní biometrické technologie
  • Krádeže dat a jejich ochrana
  • a další

Více informací o konferenci naleznete v nových Call for Papers.

Můžete očekávat setkání se špičkovými odborníky z více jak 20 zemí především NATO, EU, akademiky i se zástupci mezinárodních organizací, veřejné správy a privátního sektoru.

FFF dává našim vystavovatelům a účastníkům expertního programu výjimečnou příležitost setkat se s vrcholnými představiteli NATO a spolupracujících zemí s rozhodovací pravomocí k národním bezpečnostním programům. Představte své novinky lidem, kteří přímo rozhodují a využijte příležitosti s nimi diskutovat.

Odborníci z celého světa mají unikátní příležitost získat nové poznatky nejen ze svého oboru, konzultovat s kolegy nové informace a přístupy nebo přímo vystoupit v rámci programu.

Společnosti vyrábějící technologie nebo poskytující služby, které souvisí s bezpečností, mohou představit svá řešení, získat cenné informace a především se setkat s důležitými osobami, které rozhodují zejména o veřejných zakázkách.    

Koncoví uživatelé budou mít možnost seznámit se s novými produkty a trendy v oboru s možností konzultace s předními odborníky.

Neváhejte nás kontaktovat v případě, že budete potřebovat jakékoliv další informace.

Těšíme se na úspěšnou spolupráci

Tým Future Forces Forum

Souběžné akce
Smart Cyber Defence Workshops
Future of Cyber - Live Hacking Zone

 

Ochrana dat

Ctíme zásady ochrany osobních údajů dle platných zákonů a obecného nařízení EU o ochraně osobních údajů (GDPR). Vámi zadané osobní údaje budou zpracovány, uchovány a chráněny společností Progres Partners Advertising s.r.o. (PPA) dle těchto zásad a budou využívány výhradně pro emailovou komunikaci týkající se projektu FUTURE FORCES FORUM. Pro odhlášení odběru klikněte zde.

LETÁKY KONFERENCE


FFF EXPERT EVENTS
EXHIBIT SPACE 15% OFF
PARTNERSHIP OFFER
BOOK YOUR STAND
PATRONAGE & SUPPORT PARTNERS & SPONSORS

 
Facebook LinkedIN Youtube Cannal Instagram
 

Partnerská akce


Doporučení mediální partneři

GeoConnexion International and GeoConnexion UK bring you the latest news and stories plus reports from geotechnology industries in UK, Europe, the Middle East, Africa, North America and Asia.  Coverage of topics such as 3D Visualisation, UAS, Remote Sensing, LiDAR, Cloud, Mobile Mapping, Navigation with emphases on healthcare, public safety, retail, the environment, utilities, surveying, LBS, transport/ logistics, telecommunications and more.

To view the magazines here; Subscribe to GeoConnexion magazines now
Sign Up for free GeoConnexion Newsletter: GeoConnexion.com Facebook Linkedin Youtube Instagram

Progres Partners Advertising, s.r.o. - Opletalova 55, 110 00 Prague 1, Czech Republic
www.future-forces-forum.org - [email protected]

OCHRANA DAT

Ctíme zásady ochrany osobních údajů dle platných zákonů a obecného nařízení EU o ochraně osobních údajů (GDPR).
Vámi zadané osobní údaje budou zpracovány, uchovány a chráněny společností Progres Partners Advertising s.r.o. (PPA) dle těchto zásad a budou využívány výhradně pro emailovou komunikaci týkající se projektu FUTURE FORCES FORUM. Pro odhlášení odběru klikněte zde.

©2017 Progres Partners Advertising, s.r.o.. All rights reserved.