Nevidíte obrázky? Zobrazte si zprávu v prohlížeči.
Future Forces Forum

OZNÁMENÍ O PŘESUNU FFF NA NOVÝ TERMÍN

Mezinárodní zbrojní výstava, odborné panely a networking v rámci FUTURE FORCES FORUM 2020, původně plánované na termín 21. - 23. října, se v letošním roce s ohledem na negativní vývoj epidemiologické situace neuskuteční.

Toto rozhodnutí bylo po zvážení všech okolností učiněno v souladu s postojem Ministerstva obrany České republiky jakožto nejdůležitějším institucionálním partnerem projektu FFF.

Na jednání s ministrem obrany bylo rozhodnuto o posunutí
14. ročníku 
FUTURE FORCES FORUM na termín 28. - 30. dubna 2021.

FUTURE FORCES FORUM jako platforma pro odborníky v oblasti obrany a bezpečnosti dlouhodobě spojuje uživatele nejmodernějších technologií ve vojenských i civilních bezpečnostních operacích se zástupci průmyslu, státní správy, národních a mezinárodních institucí, výzkumu, vývoje a vzdělávání z domova i zahraničí.

Výstava a odborné akce jsou primárně zaměřeny na prezentaci aktuálních a budoucích potřeb v oblasti zajišťování obrany a bezpečnosti jak na národní, tak i mezinárodní úrovni, a na prezentaci schopností průmyslu, výzkumu a vývoje těmto potřebám vyhovět.

MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA,
ODBORNÉ PANELY A NETWORKING

Praha se v rámci akcí FFF stala dlouhodobým centrem pro setkávání mezinárodní komunity v obraně a bezpečnosti.

Program FFF pravidelně sdružuje čelní představitele státní správy, ozbrojených a bezpečnostních sil, odborníky a obchodníky z celého světa. Prohlédněte si seznam oficiálních delegátů FFF 2018.

Výstavní plocha
Nabídka partnerství
koncept FFF
Záštity apodpora
Partneři
Závěrečná zpráva
Užitečné informace

SLEDUJTE NÁS

Twitter Facebook LinkedIN Youtube Cannal Instagram
 
Generální partner FFF
 
Generální partner výstavy FF
 
Partner FFF
 
Odborný partner FFF
 
Partneři pro vědu a výzkum
    
 

LETÁK FFF 2021


 

AKCE FFF

Ctíme zásady ochrany osobních údajů dle platných zákonů a obecného nařízení EU o ochraně osobních údajů (GDPR). Vámi zadané osobní údaje budou zpracovány, uchovány a chráněny společností Progres Partners Advertising s.r.o. (PPA) dle těchto zásad a budou využívány výhradně pro emailovou komunikaci týkající se projektu FUTURE FORCES FORUM. Pro odhlášení odběru klikněte zde .

Copyright (C) 2020 Progres Partners Adv., s.r.o. All rights reserved.