Facebook Youtube Linkedin Instagram
Biometriecs Conference

Ve dnech 17. - 19. října 2018 se v rámci mezinárodního bezpečnostního a obranného projektu FUTURE FORCES FORUM v Praze na letňanském výstavišti uskuteční prestižní mezinárodní bezpečnostní konference zaměřená na biometrii, kryptografii a kybernetickou bezpečnost.

Konference se zúčastní řada významných domácích i zahraničních řečníků a delegátů. Na konferenci vystoupí například autor CrypTool Prof. Bernhard ESSLINGER z Německa, chief scientist Prof. Fabio Antonio BOVINO z Itálie anebo výkonný viceprezident a CIO Samsung Electronics Terry HALVORSEN. V rámci jednotlivých sekcí konference budou diskutována aktuální témata jako kvantová kryptografie, ochrana osobních údajů a osobní identita, smart borders anebo aktuální trendy a budoucí technologie v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Konference bude doplněna o expertní workshopy, v rámci kterých se budou detailně probírat jednotlivá témata konference, jakož i o biometricko-kybernetický pavilon, který umožní nejen setkání odborníků, ale i prezentaci současných technologií. Součástí pavilónu je tzv. Hacking Zóna, ve které budou v celém průběhu akce probíhat ukázky obrany proti kybernetickým útokům, hackerské soutěže a další odborný doprovodný program.

Kromě konference mohou účastníci navštívit výstavu Future Forces, kde bude prezentovat své novinky 150 vystavovatelů z 23 zemí (vstup na výstavu je zdarma, nutná je online registrace). Vedle výstavy proběhnou další konference a kongresy na témata obrany a bezpečnosti. Future Forces Forum přiláká na letňanské výstaviště ve dnech 17. - 19. října představitele průmyslu, bezpečnostních a ozbrojených složek, vědy a výzkumu, národních a mezinárodních institucí, pracovních skupin NATO, EDA a dalších významných hráčů v oboru.

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost seznámit se s aktuálními tématy, budoucími trendy a experty na mezinárodní bezpečnost a navštivte Future Forces Forum 2018 v Praze.

Výstava Future Forces, Live Hacking Zóna a kybernetické workshopy jsou zdarma přístupné pro všechny zájemce. Nutná je online registrace do 8.10., na výstavu do 14.10.

Pro více informací a registraci navštivte www.future-forces-forum.org a pro registraci www.future-forces-forum.org/events/registration

Tým Future Forces Forum

 

Ochrana dat

Ctíme zásady ochrany osobních údajů dle platných zákonů a obecného nařízení EU o ochraně osobních údajů (GDPR). Vámi zadané osobní údaje budou zpracovány, uchovány a chráněny společností Progres Partners Advertising s.r.o. (PPA) dle těchto zásad a budou využívány výhradně pro emailovou komunikaci týkající se projektu FUTURE FORCES FORUM. Pro odhlášení odběru klikněte zde.

FFF EXPERT EVENTS
EXHIBIT SPACE 15% OFF
BIOMETRIE
CYBER WS
LIVE HACKING ZÓNA
PATRONAGE & SUPPORT PARTNERS & SPONSORS

 
Facebook LinkedIN Youtube Cannal Instagram
 

Partnerská akce


Doporučený mediální partner

GeoConnexion International and GeoConnexion UK bring you the latest news and stories plus reports from geotechnology industries in UK, Europe, the Middle East, Africa, North America and Asia.  Coverage of topics such as 3D Visualisation, UAS, Remote Sensing, LiDAR, Cloud, Mobile Mapping, Navigation with emphases on healthcare, public safety, retail, the environment, utilities, surveying, LBS, transport/ logistics, telecommunications and more.

To view the magazines here; Subscribe to GeoConnexion magazines now
Sign Up for free GeoConnexion Newsletter: GeoConnexion.com Facebook Linkedin Youtube Instagram

Progres Partners Advertising, s.r.o. - Opletalova 55, 110 00 Prague 1, Czech Republic
www.future-forces-forum.org - [email protected]

OCHRANA DAT

Ctíme zásady ochrany osobních údajů dle platných zákonů a obecného nařízení EU o ochraně osobních údajů (GDPR).
Vámi zadané osobní údaje budou zpracovány, uchovány a chráněny společností Progres Partners Advertising s.r.o. (PPA) dle těchto zásad a budou využívány výhradně pro emailovou komunikaci týkající se projektu FUTURE FORCES FORUM. Pro odhlášení odběru klikněte zde.

©2017 Progres Partners Advertising, s.r.o.. All rights reserved.