Facebook LinkedIn You TUBE


Mezinárodní koordinační centrum

Pořadatel

  Opletalova 55
110 00 Praha 1
Česká republika
Telefon +420 224 213 905,
+420 224 234 274, +420 224 236 506
Fax +420 224 218 312, +420 224 235 033
E-mail info@future-forces-forum.org
GPS 50°5‘11.72“ N, 14°26‘5.25“ E

 

 

Kontaktní místo Brno

ARMY-STORE
Jezuitská 5, 602 00 Brno
Česká republika
   
GPS 49°11'49.341"N, 16°36'35.391"E

 


Vedení projektu

Daniel Kočí

Daniel Kočí

Generální ředitel
Telefon +420277007760
dan@future-forces-forum.org

CZE GBR RUS

Adam Drnek

Adam Drnek

Výkonný ředitel
Telefon +420277010666
adam@future-forces-forum.org

CZE GBR

Pavel Zelenka

Pavel Zelenka

Ředitel pro zahraniční vztahy
Telefon +420277010671
zelenka@future-forces-forum.org

CZE GBR

Jiří Štirba pplk. (v.v.)

Jiří Štirba

Programový ředitel
Telefon +420224218403
stirba@future-forces-forum.org

CZE GBR POL

František Kočí

František Kočí

Ředitel pro vnitřní vztahy
Telefon +420277007762
koci@future-forces-forum.org

CZE GBR DEU RUS

Jaroslav Dienstbier brig. gen. (v.v.)

Jaroslav Dienstbier

Ředitel sekce kybernetiky
Telefon +420277010663
dienstbier@future-forces-forum.org

CZE GBR


Vojenští a bezpečnostní poradci

Ivo Zbořil genmjr. (v.v.)

Ivo Zbořil

Vojenský poradce
Telefon +420224218403
zboril@future-forces-forum.org

CZE GBR RUS

Christopher McKeating

Christopher McKeating M.Litt

Britský vojenský poradce, zahraniční kancelář FFF, Londýn
Telefon +447935875070
mckeating@future-forces-forum.org

GBR


Kontaktní tým pro účastníky

Veronika Stachová

Veronika Stachová

Manažer a koordinátor projektu
Telefon +420277007761
veronika@future-forces-forum.org

CZE GBR ITA

Silvie Purmová

Silvie Purmová

Manažer výstavních expozic
Telefon +420778540862
silvie@future-forces-forum.org

CZE GBR DEU

Marina Yakovleva

Marina Yakovleva

Manažer pro ruskojazyčné trhy
Telefon +420224236506
marina@future-forces-forum.org

CZE GBR RUS

Vendula Kučerová

Vendula Kučerová

Programový manažer
Telefon +420277007761
vendula@future-forces-forum.org

CZE GBR

Nikola Zvoníková

Nikola Zvoníková

Asistentka projektu
Telefon +420277010665
nikola@future-forces-forum.org

CZE GBR

Klára Hrabcová

Klára Hrabcová

Asistentka projektu
Telefon +420277010664
klara@future-forces-forum.org

CZE GBR

Kateřina Pešková

Kateřina Pešková

Asistentka projektu
Telefon +420224237032
katka@future-forces-forum.org

CZE GBR ESP

Tereza Kočová

Tereza Kočová

Asistentka projektu
Telefon +420222244526
kocova@future-forces-forum.org

CZE GBR


Marketing a PR

Chalid Bitar

Chalid Bitar

Manažer marketingu a obchodu
Telefon +420277010667
chalid@future-forces-forum.org

CZE GBR

Olga Pešková

Olga Pešková

Manažer médií a PR
Telefon +420277010660
peskova@future-forces-forum.org

CZE GBR

Jindřich Jirásek

Jindřich Jirásek

Specialista marketingu
Telefon +420277010663
jirasek@future-forces-forum.org

CZE GBR DEU RUS


Technická podpora

Petr Jirásek

Petr Jirásek

Manažer služeb
Telefon +420277010668
petrj@future-forces-forum.org

CZE GBR

Josef Šumbera

Josef Šumbera

Stavba expozic
Telefon +420778540863
josef@future-forces-forum.org

CZE GBR


Účetní oddělení

Dagmar Barešová

Dagmar Barešová

Vedoucí oddělení
Telefon +420 277 010 669
baresova@future-forces-forum.org

CZE GBR

Martina Radová

Martina Radová

Účetní
Telefon +420 277 010 670
radova@future-forces-forum.org

CZE


Grafické oddělení

David Vlček

David Vlček

Vedoucí grafického oddělení
Telefon +420 221 602 333
vlcek@future-forces-forum.org

CZE

Josef Vokněr

Josef Vokněr

Vývoj webových aplikací
Telefon +420 221 602 333
vokner@future-forces-forum.org

CZE GBR RUS


© 2010 – 2016 Future Forces FORUM Prague, Všechna práva vyhrazena.